КіборгиЗ нагоди Дня захисника України, у Народному домі ім. Івана Франка відбувся показ фільму «Кіборги

Герої не вмирають». Презентував стрічку її головний герой – актор театру та кіно Роман Ясіновський.

В залі Народного дому зібралось чимало охочих переглянути фільм про новітніх героїв – людей, які жертвуючи власним життям, захищали стратегічно важливий об’єкт України від захоплення російськими загарбниками.

Актор розповів про зйомки фільму та ідею самої кінострічки.

««Кіборги» – це фільм не стільки про російсько-українську війну, скільки про героїв, – про звичайних українців, які стали героями, бо пішли захищати свою землю» – розповідає Роман Ясіновський.

Після перегляду стрічки глядачі мали змогу поспілкуватись з гостем і задати йому питання про роботу над фільмом та інші проекти, над якими працює актор.

Кіборги

«Я два дні тому був на передовій. Війна не закінчилась, – вона триває досі. Сьогодні дуже важливо знімати побільше таких фільмів, створювати побільше якісного контенту та показувати українцям, аби в кожного було розуміння реальності тих подій, які продовжуються на Сході» – розповів Роман Ясіновський.

Кіборги

«Кіборги. Герої не вмирають» — український повнометражний фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, знятий за сценарієм Наталії Ворожбит, про оборону Донецького аеропорту під час російсько-української війни на Сході України.

Перед початком фільму у фойє народного дому відбувся виступ Народного ансамбль скрипалів «Чарівні мелодії».