А тепер уважно слідкуйте за руками!У нас тепер західна Україна вогнище терористичних проявів? Нічого не переплутали?

Як наслідок, сьогоднішнього терористичного шоу, маємо посилення охорони громадського порядку, на усій західній

Україні задля, УВАГА! — запобігання терористичним проявам!

Національна поліція посилила охорону громадського порядку у 9 регіонах України. Безпеку посилять у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областей.

Про це повідомили у Нацполіції.

Там пояснили, що таке рішення прийняли з метою «своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам».

«Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, забезпечено несення служби поліцейськими нарядами. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України», — повідомили у Нацполіції.

Правоохоронці будуть патрулювати вулиці населених пунктів, території автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлять мобільні пости.

Під час посиленого патрулювання поліцейські будуть:

  • перевіряти документи у підозрілих осіб та проведити поверхневий огляд;
  • перевіряти з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час;
  • звертати особливу увагу на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої;
  • забезпечувати безпеку дорожнього руху на автошляхах.

«Водночас для надання практичної допомоги поліцейським Волині туди відряджені співробітники поліції Рівненської області, зокрема — вибухотехніки. Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до вказаних превентивних заходів», — додали у НПУ.