посади дерево21 вересня виповнюється 930 років Дрогобичу

Святкові заходи стартують з 18 вересня. Цьогорічні святкування особливі тим, що ювілей міста відзначатимуть усією об’єднаною громадою. Так, безпосередньо у день уродин Дрогобича, запланована презентація старостинських округів та усіх навчальних закладів нашої громади.

930 років – поважна дата. Оскільки Дрогобич є центром об’єднаної громади, то цьогоріч святкуємо спільно. Вкотре наголошую, що у нас немає різниці між сільськими чи міськими територіями. Управлінські рішення приймаємо за однаковими критеріями для всіх населених пунктів, тому й святкувати також ми повинні разом, – зазначив міський голова Тарас Кучма.

Напередодні головних святкувань Дня міста, у понеділок, 20 вересня, у селі Верхні Гаї відбудеться еко-акція – висадка 930 дерев. Розпочнуть акцію об 11 годині. Дерева безкоштовно надає лісове господарство. Саджанці із закритою кореневою системою. Як наголошують у мерії міста – до акції «Посади дерево» можуть долучитися усі бажаючі та висадити дерева біля своїх навчальних закладів, установ та в межах населених пунктів. Активістів закликають зголошуватися.

Підготовка до святкування Дня міста – громісткий процес. Наше завдання як керівництва громади – переглянути всі побажання і скласти таку програму святкування, яка буде цікавою як для жителів, так і гостей. Минулого тижня під час засідання організаційного комітету було висловлено пропозицію випустити у небо 930 кульок. Також до нас надійшла пропозиція висадити 930 дерев. Безумовно, що ми прийняли рішення висадити дерева і таким чином сприяти розвитку екології у громаді. Тому запрошуємо всіх долучилися до цієї чудової еко-акції та збагатити наш край новими насадженнями, – прокоментував заступник міського голови Андрій Ковч.