ЕкокатастрофаЗа підрахунками фахівців, щоб очистити все московітській владі знадобиться понад 100 мільярдів рублів

На ерефії найкращим способом вирішення проблеми називають підпал постраждалих місць.

У Норильську стався витік дизельного палива, внаслідок чого щонайменше 20 тисяч тонн нафтопродуктів потрапили в ґрунт і річку Амбарну. Через це вода тут почервоніла. Тим часом, фахівці прогнозують, що забруднення може дістатися Великого Арктичного заповідника. Останній є найбільшою природоохоронною територією не лише московії, а і всієї Євразії. Про це повідомляє Д-НК, посилаючись на The Daily Mail.

У мережі, зокрема, з’явилися шокуючі фото та відео того, на що перетворилася територія в районі катастрофи в Норильську. За підрахунками фахівців, щоб очистити все, московітам знадобиться понад 100 мільярдів рублів (майже 39 мільярдів гривень).

Фахівці з ерефії, зі свого боку, кажуть, що найкращий спосіб очистити землю від нафтопродуктів – це їх підпалити. Але такий крок може викликати ще більші екологічні наслідки.

Водночас експерти припускають, що катастрофа могла статися внаслідок полярного потепління. На їхню думку, витік спровокувало танення вічної мерзлоти. У результаті сталося значне осідання опор та пошкодження гігантського резервуару електростанції з отруйним дизпаливом. Опісля нафтопродукти загорілися та потрапили у тутешні води.

Так, нафтопродукти просочилися у ґрунт і потрапили в 60-кілометрову річку Амбарну. Остання впадає в озеро Пясино. А вже звідти вода витікає в Карське море, яке є частиною Північного Льодовитого океану, пише видання The Siberian Times.

Таким чином, виникають питання до діяльності московії на великій території Арктики.

Нагадаємо, катастрофа трапилася 29 травня на території ТЕЦ-3. Там сталася розгерметизація резервуару, як наслідок розлив паливно-мастильних матеріалів на проїжджу частину технологічної дороги.

3 червня президент московії путін підтримав пропозицію голови свого МНС про введення режиму надзвичайної ситуації федерального характеру.

Крім того, правоохоронці порушили кримінальні справи за статтями про забруднення вод, псування землі, порушення правил охорони навколишнього середовища під час виробничих робіт.