МаккейнПутін заплатить за злочини в Україні, як і обіцяв Маккейн, — російський адвокат

Різкі загрози сенатора Сполучених Штатів Джона Маккейна про суворе покарання для Росії за війну на Донбасі і анексію Криму стали реаліями зовнішньої політики США.

Відомий адвокат Марк Фейгін прокоментував висловлювання американського сенатора Джона Маккейна про те, що Росія повинна заплатити за агресію проти України. «Маккейн відображає настрої, які зараз панують в Капітолії, і відтепер Вашингтон не має наміру виносити за дужки тему Криму, як це було при президенті Обамі», — вважає він.

Адвокат пояснює, що раніше Білий дім намагався вирішувати проблему російської окупації території України, роблячи акцент на захопленому Донбасі. «Тоді США більше хвилювали активні бойові дії, але в Криму немає бойових дій, тому можна було вирішувати питання по пріоритетності: спочатку доб’ємося миру на Донбасі шляхом санкційних дій, а вже потім займемося Кримом.

Показово, що тепер Крим теж виділяється поряд із загальною проблематикою української кризи. Я думаю, що цей процес йде «, — підвів підсумок Фейгін.