Звернення до дрогобичанУ п’ятницю, 2 березня, у зв’язку з нестачею газу в країні, Уряд України ввів тимчасове обмеження споживання газу через дисбаланс в 15-20 млн кубів на добу

З цього приводу зранку у суботу, 3 березня, відбулася

скайп-нарада міських голів та голів РДА під головуванням очільника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Основним питання, яке розглянуто в ході наради — невиконання умов Договору Російською федерацією — відмова постачання природного газу в Україну. Участь у нараді взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступники міського голови Ігор Герман та Василь Качмар, керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як, керівник відділу освіти Петро Сушко, керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Летнянчин.

В ході наради було прийнято:
– Зменшити обсяги споживання природного газу в населених пунктах на 10% від нормативного.
– Щодо централізованого теплопостачання міста, яке споживає природного газу у межах 25% на добу, КП «Дрогобичтеплоенерго» зобов’язано знизити температуру теплоносія на 5 градусів Цельсія від нормативного, що, своєю чергою, знизить температуру в помешканнях на 1-2 градуси.
– Промисловим підприємствам — частково, або повністю припинити на найближчі три дні споживання природного газу.

Мешканців приватних житлових будинків та квартир з індивідуальним опаленням, які споживають в межах 70% природного газу, закликаємо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалася і впродовж 3-6 березня 2018 року скоротити споживання природного газу.

Щодо навчального процесу, то у Дрогобичі з понеділка, 5 березня, у школах навчально-виховний процес буде відновлено, а дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі.

«Шановні дрогобичани! Ситуація, яка склалася сьогодні — це черговий шанс вирватися з тенет сусіда-агресора. Безумовно, що рішення Уряду про тимчасове обмеження споживання газу сьогодні викликає різні емоції у громади Дрогобича, однак, будучи свідомими, проявивши свій патріотизм, дбаючи про майбутнє, нам необхідно впродовж трьох-чотирьох днів дослухатися до рекомендацій Уряду та максимально можливо скоротити споживання природного газу. Впевнений, завдяки спільним діям ми зуміємо гідно вистояти та провалити черговий план Росії маніпулювати мільйонами українців, в тому числі, й нас — дрогобичан», — прокоментував підсумки наради міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua