толока до ВеликодняДрогобичан закликають взятися за благоустрій власних прибудинкових територій

Ремонтують дороги, відновлюють дорожню розмітку, облаштовують благоустрій вулиць, висаджують квіти та

дерева, прибирають прибудинкові території, — Дрогобич готується до Великодніх свят.

Впродовж місяця з 25 лютого по 25 березня у місті тривав місячник озелення й благоустрою міста, у ході якого комунальні служби, працівники державних та приватних установ, активні дрогобичани долучились до прибирання скверів, парків, вулиць та прибудинкових територій.

Однак до Великодня, який цьогоріч християни східного обряду святкують 28 квітня, залишаються лічені дні.

Тому на усіх вулицях, дорогах і у дворах Дрогобича, які ще не прибрали, повинен бути наведений лад.

З таким дорученням у понеділок, 22 квітня, до керівників структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста звернувся міський голова Дрогобича Тарас Кучма у ході щотижневої наради.

Також міський очільник на нараді, користуючись присутністю журналістів, закликав й дрогобичан, аби вони взялися за благоустрій власних прибудинкових територій. Своює чергою, міський голова зобов’язав комунальні служби сприяти мешканцям у прибиранні територій міста.

«Зробити Дрогобич чистим до Великодня разом — це наш спільний обов’язок», — закликав Тарас Кучма мешканців міста.

Директор Департаменту міського господарства ДМР Роман Москалик зазначив, що на разі активно проводиться поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях Трускавецькій, Спортивній, Фабричній та інших вулицях. Вже проведено поточний ремонт вулиць Музичної, Завалля, Театральної. Також цього тижня Департамент міського господарства планує провести толоку на вул. Євгена Коновальця силами комунальних служб та мешканців цього мікрорайону. Тому посадовець закликає дрогобичан активно долучитися до толоки.

Прес-служба ДМР