смерть ЦемахаПізніше стало відомо, що першоджерелом, який поширив цю інформацію, виявився російський пропагандистський телеканал Russia Today

З його сайту так само оперативно видалили цю публікацію.

Російські пропагандистські інтернет-ресурси знову попалися на фейку: цього разу мова зайшла про Володимира Цемаха, бойовику «ДНР», якого підозрюють в причетності до знищення пасажирського «Боїнга» MH17, який виконував рейс з Нідерландів до Малайзії.

У 2014 році його збили над Донбасом з російського зенітно-ракетного комплексу «Бук». Сьогодні стало відомо, що першоджерелом, який поширив цю інформацію, виявився російський пропагандистський телеканал Russia Today. Саме він і розмістив скандальну публікацію на своїй сторінці. У заголовку було написано: «У Москві убитий Володимир Цемах, свідок у справі про катастрофу рейсу MH17».

смерть Цемаха

Однак пізніше з сайту пропагандистського ресурсу цю публікацію так само оперативно видалили, про що повідомляють ЗМІ. Більш того, в Інтернеті з’явилися фотографії листування родичів Цемаха, де йдеться про нібито його вбивство. «Кажуть, що пограбування, але я думаю, що це через літак», — йдеться в повідомленні.

смерть Цемаха

Поки що ніяких офіційних даних про можливу смерть Цемаха не надходило, ми продовжимо стежити за ситуацією.