ДрогобиччинаВ загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Уличнянської ЗОШ, другими стали учні з Підбужа, а третє місце завоювала команда Рихтицької ЗОШ

Команди 19-ти загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступеня Дрогобицького району зібралися в середу, 20 квітня, в Лішнянському навчально-виховному комплексі на традиційні змагання допризовної молоді, присвячені пам’яті героїв, що загинули в боях за Україну.

Методист методкабінету відділу освіти Ігор Михаць, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко та помічник народного депутата Богдана Матківського Руслан Цеслів привітали учасників змагань. Після виконання Державного гімну України та підняття прапора розпочалися змагання, що проходили в таких дисциплінах, як: спортивна стрільба, метання ядра та підтягування.

В загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Уличнянської ЗОШ, другими стали учні з Підбужа, а третє місце завоювала команда Рихтицької ЗОШ. Також грамоти отримали В особистому заліку відзначились школярі з Доброгостова, Підбужа та Уличного, вони також були нагороджені грамотами.