Злий Аваков звернувся до Бібікова щодо ЧорновілПриходьте до мене, чекаю. Спробуйте або йди до біса

Глава МВС України Арсен Аваков заступився за екс-нардепа України і журналістку Тетяну Чорновіл, щодо якої 10 квітня в ДБР відкрили кілька кримінальних справ, в тому числі і за вбивство людини.

Відповідний пост з оцінкою дій заступника директора ДБР Олександра Бібікова, глава МВС опублікував в соціальній мережі «Facebook». На думку міністра, Бабіков, як людина, яка в минулому захищав інтереси Януковича, вирішив «наплювати на конфлікт інтересів» і інспірувати справу проти Тетяни Чорновіл просто з почуття помсти, оскільки вона є «особистим ворогом» Ростовського президента «.

При цьому Аваков підкреслює її активну роль в майдані, прекрасні журналістські навички, а також досить емоційну манеру спілкування як в побуті, так і в професійних відносинах. У тому числі і під час її активної політичної діяльності як народного депутата попереднього скликання. На думку міністра, в Україні не повинно бути яких-небудь «непідсудних» персон і всі повинні в рівній мірі відповідати перед законом. Однак «те, що відбувається в відношенні Чорновол — неадекватно і ганебно». Так само Аваков відзначив і її активну діяльність в подіях, які відбувались вже після майдану. А саме — її часті візити на передову, де вона проводила чи не більше часу, ніж в Києві, повертаючись при цьому в столицю заради того, щоб вибити для бійців підрозділів зброю, медикаменти та інше оснащення. Разом з тим чиновник відзначив, що він особисто підписував наказ про відправку її чоловіка на фронт, а після його загибелі оплакував його, коли вручав синові Чорновол орден за батька.

Виходячи з усіх вищевикладених фактів, міністр заявив, що йому соромно через те, що зараз в відношенні Чорновол зроблені такі дії. На думку Авакова, це нормально, що за деякі діяння вона повинна відповісти за законом, однак «карати її підлістю не можна! В той же час глава МВС нагадав, що він і сам був на майдані 18 лютого 2014 року і запропонував Бабікову, щоб той попробував прийти за ним так само, як за Чорновіл, або ж просто назавжди піти з держслужби.».. Мені соромно, що всі ми допустили таку дію проти Чорновол як сьогодні .. так, Таня така — вона лазить через паркани і говорить те, що думає — не добираючи слів … і за це, як доросла людина відповідає. І нормально — але карати Таню підлістю не можна! Пан Бібіков, я був теж на Майдані 18 лютого 2014 року — я такий же як Таня — приходьте до мене, чекаю. Спробуйте. А краще підіть до біса з держслужби, або до Януковича назад. Не заважайте президенту відбудовувати країну. І так непросто!», — резюмував Аваков.