покарання колоборантівЖителі окупованого Луганська, які демонтували барельєф Тараса Шевченка, залишились без соцвиплат та тепер є невиїзними

Про це повідомляє Д-НК з посиланням на допис блогера

«Фашика Донецького».

Так, нещодавно проукраїнський блогер пропонував 20 доларів США тим, хто надасть дані про людей, які самовільно збили барельєф українського класика в Луганську. Вже буквально через кілька днів дані замовника і виконавців демонтажу були з’ясовані.

«Отже, замовник: колаборант на прізвище Марфіна. Саме це чудо поставило задачу збити барельєф через свого коханця, прізвище якого ми теж знаємо. Коханець коллаборантки, в свою чергу, припахав місцевих ватних комунальників, ПІБ яких мені віддали безкоштовно», — повідомив блогер.

покарання колоборантів

Тепер, за його словами, усім, хто збивав пам’ятник, скасували пенсії і взагалі всі соцвиплати, а також заблокували картки «Ощадбанку». Крім того, в якості «бонусного» покарання, тепер вони є невиїздними за межі тимчасово окупованих територій.

«Мораль. Хунта попереджає: співробітництво з колаборантами б’є по кишені і автоматично робить невиїзними за межі окупації», — резюмував блогер.