Донбас арена«Прощай, кохана «Арена». Боляче, дуже боляче дивитися, у що тебе перетворили окупанти»

Знімки були оприлюднені в пабліку «Типовий Донецьк» ВКонтакті. Захоплена бойовиками в кінці лютого поточного року «Донбас Арена» виглядає сумно.

Терористи щось продовжують звідти вивозити, а перед входом встановлений банер недодержави. «Інновація» терористів викликала бурхливі обговорення передплатників пабліка, які з гіркотою відзначили, що раніше на стадіоні проходили матчі легендарних команд, видовищні концерти, а тепер тут будуть бігати недоноски з таких же недореспублік.

Банер недореспубліки поставили прямо перед входом в порожнє кафе і фан-шоп «Шахтаря». Також були опубліковані знімки вантажівок, які щось вивозили з «Донбас Арени».

Учасники обговорень пишуть, що окупанти вивозять те, що ще можна продати, рідна «Донбас Арена» вже ніколи не буде колишньою, як це було всього три роки тому. «Прощай, Арена», «Дивлюся на ці фото і плачу, в страшному сні такого не міг уявити», «Це мертва зона, тут все мертве, шкода…», «Прикро, що по-іншому поки не буде, а ненаситні орки доб’ють рідний Донецьк, який вже перетворений на випалену смерчем пустелю», «Це страшно, хлопці, боляче, дуже боляче», — пишуть у коментарях користувачі.

Донбас Арена

Донбас Арена

Донбас Арена