дибіл з мордоруМосковітський політик Жириновський заявив, які території України є ерефійськими і повинні бути включені до складу московії

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський розповів, які території

України московія повинна включити до свого складу. У неопублікованому в Україні інтерв’ю з Дмитром Гордоном, який вирішили оприлюднити журналісти видання «КП», Жириновський заявив, що московію цікавить практично вся територія України, за винятком Львова та прилеглих до неї областей.

«Вся Малоросія, Новоросія — вся. Але можемо вас пошкодувати. Я кажу, Львів віддати і прилеглі регіони. Але під назвою Галичина», — заявив клоун.

За його словами, українці «повинні» своєю державністю ерефії і ерефійцям, які нібито утворювали ще Київську Русь в 10-м столітті. При цьому він порадив українцям «забути» про окупований Крим, який нібито тепер буде в складі московії. При цьому Жириновський наполягає і заявляє, що нібито московія провела військову операцію в Криму «мирно».

«Ми війну не оголошували, поранених і вбитих немає. Крим сам просився до складу клоаки багато-багато років. Я сам туди намагався приїхати, ваші бойовики мене не пускали, ще в 1992 році. До Києва я приїжджав, і я завжди чесно говорив: Крим — це ерефія. І ось він повернувся до рідних берегів, тому забудьте Крим «, — заявило недорозуміння.