Зеленський звільнив БогданаБогдан звільнений з посади голови Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента. Відповідний указ опублікований на сайті президента.

Згідно з указом від 11 лютого 2020 року, Богдан звільнений з посади керівника Офісу президента.

Зеленський звільнив Богдана

Відзначимо, напередодні джерела РБК-Україна у владі заговорили про можливу відставку Богдана. У той же час вони не підтверджували, але й не спростовували таку можливість.

Вже сьогодні стало відомо, що місце Богдана в Офісі президента займе Андрій Єрмак, який до цього був першим помічником Зеленського.

З початку президентської кампанії Володимира Зеленського Богдан був його юридичним радником, після перемоги новий президент призначив його главою Адміністрації президента, а пізніше і реформованого Офісу президента.

До цього восени 2014 балотувався до Верховної Ради за списками партії БПП, однак народним депутатом не став, незважаючи на прохідне місце. В ході політичного скандалу партія скасувала його реєстрацію.

До цього був радником олігарха Ігоря Коломойського на посаді голови Дніпропетровської ОДА, одним з адвокатів Геннадія Корбана. В уряді Миколи Азарова був заступником міністра Кабінету міністрів України, урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.