вибори ПрезидентаЗеленський звернувся до народу: «Ви ж бачите, як можна зробити з гі**на цукерку «, прошу за мене не голосувати»

У Мережі спливло відео кандидата в президенти України Володимира Зеленського з його «одкровенням».

У ньому він закликає українців не голосувати за свою персону на президентських виборах. Резонансне відео оприлюднив у Facebook користувач під ніком «Бад Льоша», передає ДНК.

Ще до того, як оголосити про свою участь в президентських виборах, Зеленський був більш категоричний до своєї персони. На одному з концертів свого «95 кварталу» він поцікавився у залу, чи готові глядачі віддати за нього свій голос. Багато підняли руки і Зеленський обурився, фактично звинувативши їх в дурості.

«Хлопці, ви що всі з глузду з’їхали, чи що? Хіба так можна? Вийшов ведучий, пожартував, добре себе прорекламував і все! Все вже готові за нього проголосувати ?! Не треба вестися на будь-яку ось цю ось рекламу! Ви ж вибираєте людини, а не йогурт! » — заявив відверто Зеленський.

Нинішній кандидат в президенти попросив українців не вестися на продемонстровану їм же технологію, коли роблять «з гівна цукерочку».