Президент на передовійЦе перша робоча поїздка Володимира Зеленського в зону проведення ОСС на посаді президента України

Глава держави побував в одній з найгарячіших точок фронту — відвідав позиції захисників України у Станиці Луганській і в

Щастя, передає ДНК. Як повідомляє прес-служба глави держави, Володимир Зеленський заявив, що умови для бійців ЗСУ мають бути ще кращі, ніж зараз.

«Глава держави поспілкувався з бійцями про побутові умови, якість харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектуванні підрозділів. В Станиці Луганській президент побував на передовій, зокрема на посту спостереження і бліндажах. Найближча позиція противника — 400 метрів», — йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті президента України.

Оглянувши побутові умови, в яких перебувають військовослужбовці, Зеленський наголосив на необхідності поліпшення забезпечення. Крім того, президент заслухав доповідь командувача операцією Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. У нараді взяв участь начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.