Зеленський попросив Баканова розібратися з ДБРПрезидент Володимир Зеленський вимагає від правоохоронців оцінити дії працівників Державного бюро розслідувань

Напередодні було вилучено прилади з військових частин Повітряних сил ЗСУ.

Як повідомляє ОП: «Президент України Володимир Зеленський поставив завдання правоохоронним органам дати оцінку діям працівників Державного бюро розслідувань, які допустили вилучення військових приладів з військових частин Повітряних сил Збройних сил України, що поставило під загрозу бойову готовність частин протиповітряної оборони (ППО) України».

Повідомляється, що Зеленський висловив «глибоке занепокоєння діями ДБР щодо втручання в діяльність Повітряних сил, що прямо впливають на виконання завдань з охорони повітряного простору держави».

«Керівникам СБУ та ДБР – негайно надати відповідну правову оцінку діям своїх співробітників і вжити вичерпних заходів для мінімізації можливих наслідків. Ситуацію з цього питання беру під особистий контроль».

Передісторія:

2 липня Командування повітряних сил ЗСУ повідомило, що у трьох зенітних ракетних бригадах Повітряних сил слідчі ДБР провели огляд і вилучення приладів, необхідних для роботи системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.

Пізніше Державне бюро розслідувань заявило, що ввечері 2 липня вилучене оборонне обладнання повітряних сил ЗСУ повернули у військові частини, а причетних до вилучення відсторонили. За цим фактом відкрили провадження.