склад РНБОПрезидент України Володимир Зеленський серйозно розширює штат Радбезу України

Йде посилення структури на фоні опору агентам Москви.

Президент України Володимир Зеленський в п’ятницю, 26 лютого, підписав указ про розширення штату Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО). Документ в цей же день був опублікований на офіційному сайті Офісу президента, передає Д-НК.

Указом Зеленського чисельність штату Радбезу була збільшена на 50 осіб — до 237. Президент доручив секретарю РНБО Олексію Данилову привести штат у відповідність з документом. Нове рішення Зеленського, ймовірно, має на меті посилити Радбез на фоні подій, що відбуваються.

У 2021 році президент почав серйозну боротьбу з проросійськими силами в Україні. Саме за допомогою РНБО він ввів санкції проти глави партії «ОТЗЖ» Віктора Медведчука і його найближчого оточення, а також закрив телеканали, які транслювали антиукраїнську пропаганду. Те, що відбувається викликало дуже різку реакцію як у проросійських сил в Україні, так і у Кремля. Збіглася ситуація з різким загостренням конфлікту на Донбасі. Важливо також зазначити, що про збільшення штату РНБО говорили вже давно. Про це говорив і особисто Данилов, наголошуючи на необхідності посилення Національного координаційного центру кібербезпеки.

Ймовірно, в найближчому майбутньому варто очікувати подальших кроків Зеленського і РНБО в боротьбі з представниками Москви в Україні. Президент, очевидно, не має наміру зупинятися.