можлива війна з московієюВійськовослужбовці ЗС Білорусі почали залишати місця постійної дислокації

Жителі відзначають, що в останні дні помічена активність військових поблизу кордонів Білорусі.

Величезна кількість військової техніки і солдатів армії Білорусі передислокується до кордонів з Росією. Крім того, жителі Мінська стверджують, що і до меж міста підтягується техніка та військові, повідомляє Д-НК.

Як пишуть московітські ЗМІ, із заходу і з півночі країни, де розташовані пункти постійної дислокації більшості білоруських військових частин, техніка і солдати перебазовуються на схід країни. Не виключено, як пишуть ЗМІ, що після затримання 33 росіян-терористів з ПВК «Вагнер», влада Білорусі боїться вторгнення через кордон великої кількості російських провокаторів з метою організувати масові заворушення до запланованих 9 серпня виборів президента Білорусі.

Повідомляється, що жителі східних регіонів Білорусі були вражені, так як до того протягом десятків років не бачили військових і армійську техніку в такій кількості. Крім того, під особливу охорону взято автотраса Мінськ-Москва. Відомо, що одна з військових частин армії Білорусі навіть розбила неподалік від цієї траси наметове містечко.

Повідомляється і про перебазування в Мінськ великий колони військової техніки, а також — помітні і автозаки. «У період з 29 липня по 3 серпня в Мінську і ряді обласних центрів по всій країні почали стягуватися додаткові сили армії і внутрішніх військ. Очевидці розповідають про колони армійських вантажівок і автобусів, які в супроводі міліцейських машин в’їжджають в Мінськ. У складі колон помічені машини, оснащені водометами і автозаки», — пишуть ЗМІ.

У зв’язку з цим опозиційно налаштовані до Лукашенка білоруси вважають, що російська загроза може бути приводом для правлячого режиму, щоб придушувати опозиційну активність і списувати її на вплив РФ. Не варто забувати, що на протестні мітинги в тому ж Мінську недавно зібралося приблизно 60 тисяч осіб.