Захоплення заручниківЧоловік з автоматом вимагав $ 1 млн і вертоліт за життя 19 людей

Грузію в середу, 21 жовтня, сколихнула гучна подія. У місті Зугдіді озброєний грабіжник захопив відділення банку Грузії.

Подробиці і кадри з місця подій надали грузинські ЗМІ, передає Д-НК.

Напад стався приблизно о 14:20 за місцевим часом. Грабіжник вибрав в якості мети філію найбільшого банку Грузії. Чоловік був озброєний автоматом і гранатою. У заручниках опинилися 19 осіб, серед яких і співробітники відділення, і клієнти. Чоловік зажадав від влади 1 млн доларів і вертоліт.

Місто було негайно паралізоване військовою технікою. На місці працювали поліція, спецназ. Був створений оперативний штаб.

Захоплення заручників

Захоплення заручників

Варто зазначити, що переговори з загарбником вів безпосередньо глава МВС Грузії Вахтанг Гомелаурі. Через пару годин після захоплення вдалося переконати злочинця звільнити літніх людей і вагітну жінку. Після 22:00 місцеві ЗМІ повідомили, що загарбник заарештований, а всі заручники звільнені. За попередніми даними, ніхто не постраждав. Подробиці поки невідомі. Однак грузинські телеканали показали кадри, як злочинець з гранатою в руці виходив з відділення банку, прикриваючись заручниками.

Захоплення заручників