суботник в БориславіЩойно пригріло сонечко, а господар вже клопочеться на господі: там підмести, там покопати, там посадити…

Гарний господар той, хто своє обійстя в чистоті тримає. Тож заходилися і бориславці в своєму рідному місті лад наводити.

01 квітня 2017 року відбувся міський суботник, до якого активно залучилися працівники міської ради, члени міської організації “Союз Українок”, МБГО «Еко-Культури», працівники КП «Муніципальна Варта», члени об’єднання «Самопоміч», працівники ДЮСШ «Атлант», директор міського Парку культури та відпочинку та небайдужі мешканці міста.

Їхніми зусиллями прибрано ділянки у міському Парку культури та відпочинку та здійснений вивіз прибраного сміття за допомогою директора Парку Ігоря Сагана та працівників з КП «Еко-Місто». Також небайдужі мешканці міста прибирали узбіччя по вулиці Степана Бандери, фарбували огорожі. За ініціативою депутата міської ради Ігоря Михаця по вулиці Дрогобицькій також здійснювалось прибирання.

Вправно працювали із жартами та сміхом, з гарним настроєм та задоволенням на благо рідного міста.

Шановні жителі міста Борислава! Не стійте осторонь, залучайтеся до колективної праці та прибирання своїх прибудинкових територій. Зробимо Борислав кращим!