Захисні костюмиКошти для цього передбачені як з резервного фонду міського бюджету, так і з благодійними внесками долучаються службовці, депутати, меценати

Лікарів міст Дрогобича та Стебника, які за умови спалаху

коронавірусної інфекції будуть задіяні до лікування госпіталізованих хворих, забезпечують засобами захисту, зокрема біозахисними комбінезонами.

Однак, як зазначають у відділі охорони здоров`я ДМР, потрібні засоби захисту закупити зараз вкрай важко через їх дефіцит та вкрай високі ціни через великий попит.

Для того, аби забезпечити наших медиків необхідними засобами, у відділі економіки ДМР вирішили задіяти місцеві підприємства, закликавши їх до співпраці.

Як зазначає начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський, засоби захисту для наших медиків шитиме швейне підприємство «МАК».

«Зараз у швейних підприємств немає звичних замовлень, тому швейне підприємство «МАК» перепрофілювало виробництво та шитиме захисні костюми для наших медиків. На разі підприємство пошиє для лікарів Дрогобича та Стебника перших 300 комбінезонів, біозахисний матеріал на які закупили у Люксембурзі. Співпрацювати у цьому напрямку підприємство може й з іншими містами. Таким чином ми забезпечимо медиків необхідними засобами захисту та підтримаємо місцевий бізнес у такий важкий час кризи», – прокоментував Тарас Бачинський.