загиблі воїниДрогобич проведе в останню путь юного захисника України – 21-річного Миколу Пшеченка, який міг стати гордістю української військової авіації.

Пшеченко Микола Миколайович народився у 2000 році, в родині військових льотчиків. І дідусь, і батько хлопця були військовими льотчиками. Микола продовжив льотну справу та став курсантом Харківського національного університету повітряних сил. А з 2019 року був контрактником ЗСУ.

Загинув Микола Пшеченко на початку березня під час ракетного обстрілу Харкова, однак тривалий час вважався безвісти зниклим. Лише нещодавно батькам прийшло офіційне повідомлення про смерть сина.

Сьогодні тіло молодого дрогобичанина, захисника України везуть до рідного міста.

Прощальна панахида за Миколою Пшеченком відбудеться завтра у церкві Воскресіння Христового на вул. Самбірській.

Деталі щодо часу панахиди повідомимо додатково.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя – Миколи Пшеченка. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи! Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!