курорт ТрускавецьКомунальне підприємство «Трускавецьтепло» завершує монтаж шлагбаумів на вул. Т. Шевченка та С. Бандери, які від завтра обмежать заїзд транспорту у пішохідну зону міста-курорту

Такі заходи міська влада ініціювала у відповідь на численні скарги трускавчан та відпочивальників, яких обурював той факт, що пішохідні вулиці Шевченка та майдан Кобзаря перетворилися на паркінг та проїзджу частину для недобросовісних водіїв.

Як повідомив на апаратній нараді у трускавецькій мерії заступник директора КП «Трускавецьтепло» Тарас Уєчко, разом зі шлагбаумами будуть встановлені й відеокамери для фіксації номерів автомобілів трускавчан, що проживають на цих вулицях та підприємців, які здійснюють тут свою діяльність. Вони матимуть безперешкодний пропуск до своїх об’єктів.

Потрібно лише, аби вони зголосилися для внесення даних в електронну систему. Пожежники, правоохоронці, служба швидкої медичної допомоги, комунальні служби також у випадку надзвичайних ситуацій проїжджатимуть без перешкод пішохідним центром Трускавця.

Дарина КРАВЕЦЬ