тарифи на теплоУ четвер, 20 жовтня, відбудеться засідання виконавчого комітету Стебницької міської ради

Про це офіційний офіційний веб-сайт СМР. Планується прийняти рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,послугу з централізованого опалення для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів Державного комунального підприємства «Стебниктеплокомуненерго», яким з 21 жовтня буде змінено тариф на тепло.

У проекті рішення виконкому зазначено, що з 21 жовтня 2016 року пропонується встановити Державному комунальному підприємству «Стебниктеплокомуненерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво,транспортування та постачання для потреб населення на рівні 1306,79 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1169,33 грн./Гкал (без ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 128,96грн./Гкал (без ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 8,50 грн./Гкал(без ПДВ).

Абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії сплачуватимуть 1606,34 грн/Гкал (з ПДВ), натомість абоненти житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії оплачуватимуть 38,92 грн. за 1 м2 за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

Буде збільшено тариф і для бюджетних установ до 1466,13 грн./Гкал (без ПДВ).