втрати кращихЗавтра, 8-го травня, до Львова прибуде тіло загиблого Героя Івана Володимировича Сакаля, який помер шостого травня, у Дніпропетровському обласному госпіталі, після отриманого поранення

8 травня, близько обіду, тіло героя привезуть до Львова, до Гарнізонного храму.

Завтра, о 12.00 год., тіло Івана буде біля пам’ятника Шевченка.

ОНОВЛЕНО: Як повідомив волонтер, Зеновій Максим’як: “В зв’язку з технічною несправністю, зустріч переноситься за 14.00.”

Нагадаємо, старший сержант 137-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗСУ, 24-річний Іван Сакаль отримав кульове поранення (7,62 мм), під час обстрілів російськими окупантами позицій Збройних сил.

Внаслідок бою в районі Докучаєвська, його наздогнала ворожа куля. Його доправили у клініку в Дніпрі, проте поранення виявилося несумісним із життям.

втрати кращих

6 травня, не виходячи з коми, його не стало. Він поповнив небесний батальйон.

“Веселий хлопчина 24 років і досвідчений воїн. Це була вже третя ротація. На війні з 2014 року. Командир взводу розвідки 137 окремого батальйону морської піхоти. Багато кому його буде не вистачати”, — зазначають друзі воїна.

Попрощатися з воїном просять прийти усіх, хто знав і не знав його особисто, адже такі як він захищають наше з вами мирне небо над головою.