Народний контроль - Дрогобич19 жовтня, активістами «Громадського руху «Народний контроль» були затримані двоє невідомих, які намагалися вкрасти банер кандидата на посаду міського голови Тараса Кучми та кандидата у депутати Львівської обласної ради Андрія Ковча

Інцидент мав місце у Дрогобичі на площі Злуки близько 19:30. «За останні три дні вже вкрали 8 банерів, – розповідає з місця подій Андрій Ковч. – І найчастіше агітаційна продукція зникала саме з площі Злуки».

Тож сьогодні активісти «Громадського руху «Народний контроль» влаштували засідку на зловмисників. «Близько 19:30 ми побачили двох невідомих, які крутилися неподалік банеру, а за декілька хвилин почали його знімати. Коли ж до них під’їхала одна з наших машин і водій запитав чим ті займаються, у відповідь – «Ми знімаємо банер, все одно до закінчення передвиборчої агітації лишилося 2 дні», – коментує свідок подій. – Коли пан Андрій особисто сказав, що вони крадуть його банер, хлопці кинулися втікати».

Активісти надали зловмисникам супровід до міського відділку міліції. «Я подав заяву про вчинення до мене кримінального правопорушення, у якій прошу встановити замовника та особи затриманих, перевірити їх на присутність знарядь вчинення злочину (ножиці, плоскогубці тощо), а також причетність до зникнення інших банерів у кількості 8 шт. (орієнтовна вартість одного банера – 200 грн.)» – додає Андрій Ковч.

Міський відділок міліції зареєстрував заяву та повідомив про випадок Львівське обласне управління. Також інцидент зафіксували представники служби безпеки. Тож сподіваємося на вирішення даної ситуації та покарання злочинців.

Прес-служба “Громадського руху “Народний контроль”