Засновник Amazon може стати першим трильйонером в історіїАналітики сервісу консультацій для малого бізнесу Comparisun передбачили появу в світі першого доларового трильйонери

І це в той час, як більшості країн загрожує найгірша криза з часів Великої депресії.

На почесне звання претендує найбагатша людина в світі — засновник Amazon Джефф Безос, який не тільки не збіднів через коронавируса, а й примножив свої статки.

багатії світу

Очікується, що вже до 2026 року цифри на рахунку Безоса переступлять позначку в трильйон, і пов’язують це зі зростанням попиту на онлайн-покупки на тлі пандемії.

Тільки за останній рік Безос розбагатів на $ 29,4 млрд. На даний момент він володіє статками в $ 144 млрд, однак акції Amazon дорожчають з кожним днем.

Уже через рік після Безоса ще одним трильйонером може стати девелопер з Китаю Сюй Цзяінь, третім на черзі є засновник Alibaba Group Джек Ма.

багатії світу

За підрахунками Forbes, через обвал на світових ринках 20 найбагатших людей світу за день в сукупності втратили більше $ 78 млрд. Найбільше ($ 8 млрд) втратив найбагатша людина світу — засновник і глава Amazon Джефф Безос, проте він зумів «зберегти» своє стан на рівні вище $ 100 млрд ($ 104,4 млрд), залишившись єдиним таким мільярдером.

багатії світу