ринок у ДрогобичіУ лютому 2013-го Радзієвський та Метик з піною біля рота запевняли, що на місці нашого брудного та антисанітарного Молочного Ринку, постане модернова споруда, на першому поверсі якої, буде облаштовано сучасний молочний ринок

Хочу перечислити тих депутатів, які голосували за те, щоб землю молочного ринку віддали безкоштовно ТзОВ «Діакор Голден Інвест» : Бернадович, Гориславський, Возняк, Дівчур, Красногурський, Лепкий, Лужецький, Мельник, Метик, Николаїшин, Панькевич, обидва Росохи, Скірко, Танчук, Тюска, Федак, Хомяк, Шагала, Шевкенич, Янів.

Так ось, на першому поверсі вже є магазин Watsons, який завіз побутову хімію. Через вас, шановні добродії, ми купляємо і будемо купляти молоко у ще гірших умовах ніж до приходу «Інвестора» та вашого депутатського корпусу. Якщо у вас залишилась хоч крапля совісті, не продовжуйте 66-сесію . Не дайте Метику і Ко завершити задуманий земельний дерибан. Нам легше вас закидати яйцями зірвавши сесію, ніж відстояти в суді такі об’єкти як МолочнийРинок! Незважаючи на порушення законодавства, безкінечні скарги у Прокуратури різних рівнів і на прокурорів різних рівнів, суди, — замість Молочного Ринку магазин WATSON.

Ольга Єлізарова