Дрогобицька громада втратила ще одного сина, під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин Андрій Лаврів

Андрій народився 23 квітня 1988 року, проживав у Дрогобичі на вулиці Франка. Закінчив ЗОШ №1 та ДДПУ ім. Івана Франка. Працював у Сколівському лісгоспі.

Андрій був великим патріотом своєї країни та з запалом поривався стати на її захист. Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення росії на українські землі, дрогобичанин 25 лютого добровольцем записався до лав 103 окремої бригади ТрО. Більше року Андрій захищав Україну на передових позиціях фронту у складі 67 батальйону ТрО.

Цьогоріч 1 квітня, під час виконання бойових завдань з захисту України, Андрій потрапив під мінометний обстріл, внаслідок чого отримав важкі поранення. З того часу за життя дрогобичанина боролись рідні та медики в лікарні. Останній місяць воїн перебував на реабілітації в Німеччині. На жаль, саме там життя воїна обірвалось.

З рідних у Героя залишились мама, дружина, 2 дітей, сестра та племінник-похресник.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя — Андрія Лавріва.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття траурного конвою з тілом загиблого Героя очікується в понеділок. Час зустрічі воїна на Перехресті Героїв повідомимо додатково.

Також в понеділок відбудеться загальноміське прощання з загиблим на площі Ринок. Чин похорону проведуть в Катедральному соборі Пресвятої Трійці. Поховають Героя на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!