вбивство на переходіПідозрюваний запевняє, що не хотів загибелі пішохода

Рідні загиблого заявили, що вибачень від сім’ї підозрюваного приймати не мають наміру.

У центрі Києва таксист через конфлікт на дорозі вискочив з машини і двома ударами позбавив життя пішохода. Підозрюваний виявився громадянином Азербайджану. 52-річний Владислав Корнієнко впав на дорогу і помер, повідомляє Д-НК з посиланням на ТСН. На суді була дочка загиблого. Жінка заявила, що вибачень не приймає, а про смерть батька дізналася випадково з новин.

 

Як з’ясувалося, НП сталася поблизу театру імені Франка. «Я просто хотів налякати. Я не думав, що так вийде. Я чесно не хотів його вбивати», — заявив в суді підозрюваний.

Азізлі Абдулла огли в Києві живе близько року, працює таксистом. Підозрюваний має тимчасовий вид на проживання, його дружина є громадянкою України. Як розповів таксист, він віз пасажира, загальмував перед пішохідним переходом, щоб пропустити людей. Однак один з перехожих став конфліктувати. Таксист не витримав, вийшов з авто і вдарив пішохода, а поїхав, так як був в стані афекту, стверджує підозрюваний.

Про те, що Корнієнко немає в живих, він дізнався вже в момент затримання. Дружина підозрюваного в суді пообіцяла, що буде допомагати рідним загиблого. Жінка заявила, що чоловік працює без вихідних, ніколи не бився. «Ми готові допомогти його родині, зробити все, що завгодно», — сказала дружина затриманого. Але дочка Корнієнко відповіла, що вибачень не прийме.

Адвокат таксиста просив суд відправити його підзахисного під цілодобовий домашній арешт, проте підозрюваного взяли під варту на 2 місяці. Якщо вина буде доведена, то таксисту загрожує до 10 років позбавлення волі.