За ніч на Львівщині до лікарів звернулося 7 осіб з підозрою на коронавірусУ період з 21:30 24 березня по 07:50 25 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 7 осіб

Це пацієнти з міста Львова, Золочева, Хмельницької області.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко, інформує пресслужба ЛОДА.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебувають 44 особи, на самоізоляції – 46 осіб. За весь час виписано 37 пацієнтів.

Стан усіх хворих – середньої важкості або близький до задовільного. В однієї пацієнтки наближений до важкого.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 127 людей. За результатами тестів, у 6 осіб виявили грип. Ще 2 результати тестів – від’ємні на коронавірус. За весь час загалом у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 96 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа перебуває на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.