ЗА МАЙБУТНЄПроєкт Державного бюджету на 2021 рік посилює податковий і фіскальний тиск на громадян і ФОПи в умовах економічної кризи

Виходячи з цього депутатська група «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ»

не підтримає його. Про це з парламентської трибуни заявив співголова групи, народний депутат Тарас Батенко.

«У проєкті бюджету не передбачається жодних стимулів для розвитку й порятунку економіки та громадян в умовах коронакризи. Ми бачимо, що замість підтримки національного виробника, як це робиться в усьому світі, шляхом зменшення податкового навантаження та надання державної підтримки, бюджетний процес від уряду навпаки передбачає підвищення низки ставок і зборів», – заявив депутат.

Особливо активно в уряді вирішили взятися за ФОПи, стверджує він.

«Левову частку доходів бюджету уряд планує отримати завдяки посиленню фіскального тиску на фізосіб-підприємців та громадян. Уряд планує реально взятися за закручування гайок фізособам-підприємцям, а запровадження для них реєстраторів з 1 січня 2021 року є лише квіточками та першим кроком з боку держави, за яким будуть наступні кроки», – вважає Батенко.

Депутат також розповів, що в регіонах уже почалися протести проти такої політики уряду. Тому «ЗА МАЙБУТНЄ» закликала Раду, навпаки, прийняти ті законопроєкти, які пом’якшують тиск на ФОПи, а не посилюють його.
«Ми хочемо побачити, як будуть ФОПи захищені в цьому залі. Як профільний комітет винесе на розгляд Ради ті законопроєкти, яких чекають наші мікропідприємці. Це 3853-1, 3853-2 і наш законопроєкт 3993, які спрямовані на спрощення обліку доходів фізосіб-підприємців, що дасть їм можливість нормально працювати. Бо не може мікропідприємництво бути далі під фіскальним тиском держави», – закликав Тарас Батенко.

А за проєкт бюджету, запропонований урядом, політсила голосувати відмовляється.

«Ми вважаємо неприпустимим перекладання державою основного тягаря боротьби на населення. Ми за такий бюджет голосувати не будемо», – закликав представник групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ».