За добу від коронавірусу померли 57 людейУ Китаї кількість жертв нового коронавірусу за добу склало 57 осіб, всього загинув 361 пацієнт

Кількість хворих збільшилася на 2829 і становить 17 205 випадків, повідомляє Д-НК із посиланням на «Reuters».

На тлі цього 3 лютого сильно впали китайські фондові і товарні ринки. Інвестори відступили у більш безпечні активи на першій торговій сесії після тривалої перерви через китайський Новий рік. Індекс Шанхайської фондової біржі впав на 8%, тобто знизився майже на $370 млрд від ринкової вартості.

«З метою запобігання паніці Центральний банк Китаю ввів на ринки 1,2 трлн юанів (173,8 млрд доларів) ліквідності за допомогою операцій зворотного РЕПО у понеділок. Китайська Sinopec Corp, найбільший нафтопереробний завод в Азії, заявила, що скоротить обсяги переробки у цьому місяці приблизно на 600 000 барелів у день, що становить приблизно 12% від середньодобового видобутку у минулому році, оскільки побоювання з приводу здоров’я вплинули на попит на паливо», – зазначили в агентстві.

Більшість китайських провінцій продовжили новорічні канікули, щоб спробувати стримати вірус.

Повідомляють також, що щонайменше 171 випадок зараження зафіксовано поза Китаєм, у тому числі у Британії, США, Японії та Таїланді. Перший загиблий від вірусу поза Китаєм — 44-річний китаєць у Філіппінах, який повернувся після подорожі з м. Ухань.

Нагадаємо, 30 січня ВООЗ визнала спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією світового масштабу.