Підозри на На Львівщині за добу до приймального покою Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні звернулося 50 осіб, у яких підозрюють коронавірус

Про це повідомив заступник директора Львівської обласної

інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник.

За його даними, із них 12 осіб з підозрою на коронавірус госпіталізували. Це пацієнти з Жовківського, Самбірського, Стрийського, Кам’янка-Бузького районів та міста Львова.

Станому на ранок 4 квітня в лікарні перебуває 50 хворих. З них 6 – з лабораторно підтвердженим діагнозом Covid-19. Це мешканці Жовківського, К-Бузького, Пустомитівського районів та міста Львів.

4 хворих перебувають у реанімації, з них 1 на штучній вентиляції легень.

Також, Берник повідомив, що надійшли результати ПЛР-тестування 36 зразків матеріалу, з них – 1 позитивний.

Як повідомила лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко, стан більшості хворих – середньої важкості або близький до задовільного. У 6-ти пацієнтів стан важкий. 1 пацієнт на апараті штучної вентиляції легень.

За її даними, на самоізоляції знаходяться 183 особи. За увесь час виписано — 99 пацієнтів.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 332 людей.

За увесь час в сумі у 206 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 111 осіб.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 4 квітня зафіксовано ще 154 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19. 14 із них виявлено на Львівщині.