автопробіг у ДрогобичіЗ нагоди Дня автомобіліста і дорожника України 23 жовтня Філія «Дрогобицький державний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» (автошкола), що на вул.Жупній, провела святковий автопробіг

Понад два десятки автомобілів, прикрашених Державними прапорами України та святковим транспарантом, вишикували у колону. Після невеликої урочистої частини працівники автошколи на чолі з директором Іваном Малегою сіли до автівок і під звуки автомобільних клаксонів вирушили вулицями Дрогобича і Трускавця. Таким оригінальним способом колектив «Дрогобицького державного навчально-курсового комбінату» привітав автомобілістів і дорожників зі святом.

Цікаво, що філія «Дрогобицький державний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» (автошкола) заснована Міністерством автомобільного транспорту УРСР у далекому 1944 році як Дрогобицька автошкола. У 2000 році автошколу перейменували на «Дрогобицький державний навчально-курсовий комбінат» (ДДНКК), а в 2013 році шляхом реорганізації підприємства була створена Філія «Дрогобицький державний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» (Філія «ДДНКК»).
Сьогодні колектив Філії «ДДНКК» становить майже 50 осіб, з яких 30 безпосередньо задіяні у навчанні курсантів. Для цього тут створені усі необхідні умови: працюють досвідчені викладачі та інструктори, відповідним чином обладнані навчальні аудиторії. А ще до послуг курсантів – аж 26 автомобілів, адже тут навчають водіїв транспортних засобів категорій «А», «А1», «В», «В1», «С», «С1», «D», «D1», «ВЕ», «СЕ».

До речі, автошкола додатково видає свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації після навчання категорії «D» на автобусі марки MERCEDES-BENZ та категорії «Е». Здобуті навики керуванням цим автобусом дозволяють водіям успішно працювати у сфері пасажирських перевезень за кордоном.

А ще у Філії «ДДНКК» готують інструкторів із навчання водінню транспортних засобів. Має Філія свій підрозділ і в сусідньому Самборі.
За час існування автошколи випущено чимало водіїв різних категорій. За словами директора Івана Малеги, у 2014 році навчання успішно закінчили 813 осіб, а від початку 2015 року – 612. Мешканці Дрогобиччини охоче йдуть сюди вчитися, їх приваблює не лише матеріально-технічна база, а й вартість навчання, яка є однією з найнижчих у регіоні.

Ярослав ГРИЦИК
Фото Ярослава ГРИЦИКА та Віри ЧОПИК