ціниВ окупованому Донецьку ціни на сезонні фрукти перевищили московські. Місцеві жителі незадоволені.

Ціни на продукти в окупованому Росією Донбасі стають непідйомними для місцевого населення. Про це написав сепаратистський Telegram-канал «Dontel | Донецький телеграм», передає Д-НК. Ресурс оприлюднив фото цін на донецькому критому ринку, зроблене 1 серпня.

Вартість сезонних фруктів там досягла московських показників. І це при тому, що зарплати в ОРДЛО в рази нижче, ніж в столиці Росії. Так, за упаковку слив в Донецьку сьогодні доведеться викласти 130 руб (близько 73 грн), малина, черешня і смородина обійдуться в 300 руб (близько 110 грн), інжир в 250 руб (91 грн), а полуниця — в 450 руб (165 грн).

ціни

«Судячи з цін, курс малини до рубля різко виріс! А полуниця і черешня явно з додаванням золота», — зазначив Telegram-канал. Варто відзначити, що зарплати на окупованому Донбасі набагато нижче, ніж на неокупованій території України, а також в РФ.

Так, середня зарплата жителів ОРДЛО коливається в межах всього 10 — 15 тисяч руб (3,6 — 5,5 тисячі грн). Населення в більшості своїй тягне злиденне існування. Добре себе почувають в «народних республіках» сьогодні тільки ставленики Кремля у владі і їх наближені.