влада ТрускавцяУ понеділок, 16 листопада, свою першу апаратну нараду в якості міського голови Трускавця провів Андрій Кульчинський

Поки що без секретаря ради, без заступників та керуючого справами. У середу чи четвер відбудеться сесія міської ради, тож є сподівання, що в наступний понеділок слухатиме про стан справ у місті не один лише міський голова, а вся його команда.

Розпочалася нарада з поточних питань житлово-комунального господарства. Ситуацію з проданим автомобілем-пилососом має з`ясувати директор КП «Парк курортний» Назар Веретко, він сьогодні відбуває з робочою поїздкою до Стрия. Начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич отримав доручення пришвидшити виконання робіт на вул. Симоненка – для прикладу, вулицю Лисенка ремонтують значно швидшими темпами. Причина того, що треба поквапитися з ремонтом вулиць та завершенням робіт по укладці тротуарної плитки в місті – прогнозовані синоптиками снігопади. Сергій Максимич повідомив, що згідно планів ремонт вулиці Симоненка має бути завершено в грудні. Також керівник управління отримав доручення розглянути можливість ведення управлінням житлово-комунального господарства технічного нагляду над утепленням фасаду СШ № 1– зараз це робить приватна фірма, яку очолює наближена до попереднього міського голови людина, екс-керівник УЖКГіБ. Йшлося на нараді і про ремонт дахів на Івасюка, 3, Івасюка, 15, Данилишиних, 5 та заміну системи електропостачання і інші роботи на Стебницькій, 74, Стуса, 4, Івасюка, 9.

Окремою темою на нараді звучала ситуація з теплопостачанням у місті. Як розповіла заступник директора КП «Трускавецьтепло» Наталія Пономаренко, котельні враховують температурний режим і в теплу погоду зменшують подачу теплоносія. Вирішено проблему подачі гарячої води в міській лікарні, зараз КП «Трускавецьтепло» здійснює необхідні роботи в музеї історії міста. Міський голова Андрій Кульчинський дав доручення заввідділу культури Тетяні Татомир та керівництву КП «Трускавецьтепло» в найближчий час вирішити питання забезпечення теплом бібліотек міста. Найближчий час – це максимум два тижні. Шановні бібліотекарі, терпіли ви роками, то потерпіть, будь ласка, ще до початку грудня.

Про бюджет-2015 та формування бюджету-2016 розповів начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак, а головний лікар Трускавецької міської лікарні Ігор Стасик розповів про ситуацію в лікарні. Обезголовленим залишається відділ освіти – звільнився його попередній очільник Михайло Шубак, та залишилися невирішеними різні питання, зокрема і невиплати індексації вчителям. Нова влада шукатиме шляхи розв’язання цієї проблеми – не критикуючи попередників, а роблячи реальні кроки назустріч людям, тобто нашим освітянам. Йдеться про те, щоб виплатити індексацію за 5 місяців.

Виступив на нараді і Богдан Собко, новий начальник поліції у Трускавці. Він повідомив, що Трускавецьке відділення поліції підпорядковується Дрогобицькому міському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області. Громадяни, пишучи заяви в поліцію, можуть писати їх на ім`я начальника Трускавецького відділення. Реформа правоохоронних органів відбилася на кадровому складі – замість 84 працівників міліції у Трускавці тепер працюватиме 65 поліцаїв. Проблеми, які є, зокрема теплопостачання приміщення поліції у Трускавці, будуть обговорені окремо.

Принагідно поінформуємо, що попередній начальник Трускавецького МВ ГУ МВС України у Львівській області Іван Малиш зараз працює в Стрию (начальником поліції), а попередній очільник Дрогобицького МВ Андрій Білас – в Галицькому райвідділі міста Львова (теж начальником поліції). Дрогобицький відділ поліції очолив попередній начальник Бориславського МВ Мирон Карапата.

У Трускавці є проблема із спалюванням сухого листя – розповів начальник Трускавецького відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Лучковський. Він також повідомив, що направлені матеріали до суду на припинення експлуатації цілісного майнового комплексу ТзОВ «Трускавецьінвест» (санаторій «Женева») через незадовільний протипожежний стан. Микола Лучковський зауважив, що його відділ завжди відкритий та готовий до спілкування з пресою, коментуючи окремі відеосюжети, які нещодавно були опубліковані в мережі Інтернет.

На нараді були підняті і інші питання, зокрема по залучення коштів обласного та державного бюджету для розвитку Трускавця (сьогодні на селекторній нараді губернатор Львівщини Олег Синютка підтвердив, що на казначейських рахунках є залишки коштів і є можливість «зайти» і використати ці резерви).

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський висловив здивування тим фактом, що на наради не ходять представники РЕМу, газової служби, пошти, податкової та управління Пенсійного фонду в місті Трускавці – на думку міського голови, це є неприпустимим. Він висловив впевненість у тому, що ці установи все ж бажають нормальної співпраці з міською владою і їх представники відвідуватимуть апаратні наради.

Окремою темою на нараді стала тема етики чиновника, деонтології. «Дуже не люблю, коли люди звертаються з приводу хамства чи підвищених тонів працівників, – каже Андрій Кульчинський. – По структурі міськвиконкому радикальних революційних змін може й не буде, але там, де нема ефективності роботи, ми проведемо корекцію…».

Андрій Кульчинський попросив залишитися після наради Богдана Стасишина (КП «Трускавецьжитло») та представників управління архітектури та земельних ресурсів (очевидно, для обговорення ситуації, яка склалася у міжбудинковому переході біля Стебницької, 70), а також окремо очільника КП «Інформаційно-курортний центр».

В цілому можна зазначити, що нарада пройшла чітко, без пустослів`я та моралізаторства, керівники відділів отримали конкретні завдання. Андрій Кульчинський каже, що завдання повинні ставитися не на тиждень, а на кожний конкретний день і за результатами дня спеціалісти повинні звітувати начальникам відділів, а ті – профільним заступникам міського голови. Словом, потрібно працювати не для «відсиджування» часу, а на результат.

Володимир Ключак