змагання в Бориславі23 січня в м. Дрогобичі пройшли змагання — Чемпіонат області з жиму лежачи серед юнаків, юніорів та дорослих

Змагання проходили в ЗОШ № 16. На змагання з’їхались всі команди нашої області, які культивують пауерліфтинг, адже жим лежачи це одна із вправ пауерліфтингу. Головний суддя змагань, Голова Федерації з пауерліфтингу Львівщини Ю.Слєсаренко.

Наші юні атлети знали чого вони їдуть на ці змагання і крок за кроком вони просувались до своєї мрії, складаючи конкуренцію іншим спортсменам, заставили переживати іменитих тренерів. І результат на лице, Дмитро Козак став чемпіоном області пожавши лежачи 160 кг,

Віктор Нестеренко виборов почесне друге місце у своїй категорії, пожавши 105 кг при власній вазі 71кг, Остап Гніденко став бронзовим призером на цих змаганнях пожавши лежачи 132.5 кг при власній вазі 80 кг.

Сезон змагань розпочато, будемо сподіватись на хороші результати щоб гідно прославляти наш рідний Борислав .

А Дмитру Козаку хотілося б побажати хорошої підготовки та гарного виступу на чемпіонаті України з жиму лежачи, який пройде в м. Коломия 14-18 лютого.