заявиДепутат Європейського парламенту Пятрас Ауштрявічюс зазначає: екс-президент України був отруєний спецслужбами ерефії

Спецслужби Московії причетні до отруєння колишнього президента України Віктора Ющенка в 2004 році. Про це в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» заявив депутат Європейського парламенту від Литви Пятрас Ауштрявічюс, інформує Д-НК.

За словами Ауштрявічюс, керівництво Московії використовує метод отруєння своїх політичних опонентів. Цим займаються інституції та організації, які безпосередньо пов’язані з Кремлем: політик зазначає, що сім’я Скрипаль далеко не остання, кого Москва намагалася усунути шляхом отруєння. Депутат звертає увагу на те, що нещодавно прийнята Європарламентом резолюція є чітким сигналом для Московії.

Він зазначає: якщо Кремль буде далі продовжувати свою агресивну політику по відношенню до інших країн, в тому числі, до України, то Москва буде змушена заплатити високу ціну за свої дії. Варто відзначити, що крім Ющенка і сім’ї Скрипаля, жертвами спецслужб Московії були названі Олексій Навальний, Володимир Кара-Мурза, Борис Нємцов, Анна Політковська та інші відомі громадські та політичні діячі. Всі ці люди виступали проти режиму Путіна.