бубочка в шоціЧерез дії нинішньої української влади країна може втратити безвізовий режим з Євросоюзом, а також позбутися економічної допомоги від ЄС

Деякі дії нинішньої української влади ставлять під загрозу

скасування безвізового режиму України з Європейським Союзом. Про це йдеться в матеріалі на сайті Atlantic Council, передає Д-НК.

Автор статті Пітер Дікінсон допускає таку можливість, оскільки у відносинах між Києвом і Брюсселем у даний час все частіше спостерігаються тривожні нотки. Експерт звертає увагу на той факт, що нинішня влада України, яку уособлює Володимир Зеленський, не поспішає виконувати взяті на себе зобов’язання перед європейськими партнерами.

Зокрема, європейці вже висловлюють побоювання з приводу скасування в Україні значної частини антикорупційного законодавства, а також рішенням Конституційного суду, в якому фактично була оскаржена юридична сила Національного антикорупційного бюро України.

Разом з тим Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявляв, що Україна не повинна сприймати підтримку з боку об’єднаної Європи як належне по відношенню до себе. І якщо Україна не прислухається до закликів ЄС, то вона може втратити не тільки безвізовий режим, але також може і не дочекатися останньої програми макрофінансової допомоги на загальну суму в 1,2 млрд євро.