непройшлиБлизько двох десятків діючих народних депутатів не пройдуть в нове скликання Верховної Ради

Про це повідомляє на сайті ЦВК за підрахунками голосів,

передає ДНК. Раніше повідомлялося, що явка на позачергових виборах до Верховної Ради є найнижчою за всю історію парламентських виборів.

Так, в Раду точно не пройде пара «єврооптимістів» Сергій Лещенко, який програв на 220-му окрузі, і Світлана Заліщук, яка не зуміла обігнати слугу народу на 199-му окрузі.

Також не пройдуть в Раду соратники Порошенко Олександр Грановський, який хотів зайти по 169-му, Ігор Кононенко, що йшов по 94-му округу. На 219-му окрузі програв вибори і Олександр Третьяков.

Дмитро Андрієвський позбудеться мандата через невдачі на 222-му окрузі. Оксана Юринець на 117-му також програла і не потрапить знову до ВР. Владислав Голуб здасть мандат через програш на 197-му окрузі. У Раду не пройде і скандальна Надія Савченко, за яку проголосувало менше 8 осіб на 51-му окрузі.

Крім того, в Раду не потрапить команда «Радикальної партії» на чолі з Олегом Ляшко. На 213-му окрузі програв і Борислав Береза, який тепер також здасть мандат. Михайло і Дмитро Добкіни також не потраплять до Верховної Ради дев’ятого скликання. Тетяна Чорновіл програла сутичку на 27-му виборчому окрузі і вилетіла з Ради. На 64-му окрузі зазнав невдачі скандальний нардеп Сергій Пашинський. Дмитро Ярош йшов за списками «Свободи», а вона в Раду не пройшла і набрала лише близько 2%.

Нагадаємо, «Слуга народу» відповідно до 50% оброблених бюлетенів є абсолютним лідером за партійними і мажоритарними списками.