День шахтаряПрихильники «ДНР» напередодні Дня шахтаря згадали про прекрасно жили при Україні

З приходом «русского мира» в Донецьк і захоплені терористами міста в так званій «ДНР» майже всі шахти затоплені і видобуток не дають. На підприємствах накопичилися величезні борги із зарплати, люди судорожно шукають підробіток. Чиновник «ДНР» Олександр Болотін зауважив, що за останніх три роки шахтарі практично вимерли в Донецьку, передає ДНК.

«У місті, де вели діяльність понад 400 шахт за сторіччя, не залишилося навіть п’яти працюючих, а в ДНР практично всі шахти затоплені і видобуток не дають … Так яке ж це свято? Швидше, це … поминки … Поминаємо покійні шахти і колись престижну професію шахтаря … З наступаючими … «, — написав він у соцмережі.

Дончанка Наталія Старокожко також пише, що в «ДНР» з’явилося багато бордів «З днем ​​шахтаря!», На яких зображено обличчя Олександра Захарченко та фото гірників. «А на прикладі родини Онищенко видно реальне життя шахтарів регіону. Борги по зарплаті, квартплаті і судомні пошуки підробітку. А раніше професія шахтаря була престижною, хоч і важкою, і небезпечною, але добре оплачуваною. Але то раніше. А шкода «, — написала жінка.

У соцмережах шахтарі пишуть, що до прийдешнього свята їм дали сміховинні суми «на пропій».

А в Макіївці на честь 60-річчя введення в експлуатацію шахти «Холодна Балка» гірників преміювали 60 рублями!!!.