святкування в ДрогобичіУ часі новорічно-різдвяних свят у Дрогобичі проводять низку культурних заходів та тематичних атракцій

Отож містян та гостей запрошуємо 9 січня о 15:00 відвідати співоче Різдвяне коло «Колядуймо разом з нами», яке відбуватиметься на центральній площі міста.

До слова, на центральній площі міста, зокрема у вечірню пору доби, запрошуємо охочих оглянути головну ялинку міста, Різдвяну шопку та святкову ілюмінацію, яку облаштували на фасаді міської Ратуші.

12 – 14 січня у Народному домі культури імені Івана Франка відбудеться Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Різдвяні віншування 2018».

15 січня близько 11:00 на площі Ринок відбудуться театралізовані Новорічні посівання за участю працівників Народного дому імені Івана Франка.

19 січня о 14:00 на центральній площі відбудеться загальноміське свято Водохреща.

Цього ж дня о 16:00 на площі Ринок відбудеться Фестиваль вертепів.

Завершують святкування у Дрогобичі Різдвяним фестивалем «Колядує Франкове Підгір’я», який відбудеться 21 січня о 14:00 у Народному домі імені Івана Франка.

Також впродовж новорічно-різдвяних свят дрогобичан та гостей міста запрошують відвідати туристичні атракції та місця, які організовує Туристично-інформаційний центр Дрогобича.

Найвідвідуванішим туристичним об’єктом міста Дрогобича є Вежа міської Ратуші. Саме з оглядового майданчика відкривається неповторні краєвиди древнього Дрогобича.

Щоб запізнати історію та легенди міста, містянам та туристам пропонують взяти участь у нічній екскурсії, в ході якої гостям пропонують оглянути театралізоване дійство за участю дзигмайстра, ката та інших акторів, а також оглянути підземелля Ратуші та піднятися на її Вежу.

У Галереї ваг, яку недавно відкрили у будівлі міської Ратуші, можна оглянути колекцію ваг (близько 500 експонатів). Особливістю цієї галереї є вага, яка датується десятим століттям від народження Ісуса Христа. Своєрідною родзинкою у Галереї ваг є вага на якій важили жінок-відьом. За повірям у Середньовіччі жінка, яка важила менше три пуди (48 кілограм), вважалася відьмою.

Смачними напоями та стравами у Дрогобичі гостей частують у ресторанах та кав’ярнях, які розташовані у центральній частині міста. Більше того, візитівкою Дрогобича, який славиться видобуванням солі, є кава з сіллю — кава святого Дрого. Саме цією кавою містян та туристів пригощають у місцевих кав’ярнях.

На згадку про Дрогобич у Туристично-інформаційному центрі можна придбати топку солі, яка має унікальну технологію видобутку — випалювання ропи на дровах.

Святкуйте Різдво у Дрогобичі в атмосфері гостинності та справжньої галицької коляди!

Джерело: drohobych-rada.gov.ua