назви скверівРезультати публічних консультацій щодо вибору назв скверів у центрі міста Дрогобич

Два тижні з 12 по 26 грудня 2018 дрогобичани мали змогу обрати одну з запропонованих назв для скверів у центральній частині міста між вулицями Т. Шевченка,

І. Франка та Лесі Українки. ГО “Український молодіжний прорив” та ВГО “Інститут “Республіка” за підтримки Дрогобицької міської ради провів ці публічні консультації, передає ДНК з посиланням на ДМР.

28 грудня о 13:00 відбулась презентація результатів. Отже, для скверу між вулицями Т. Шевченка та І. Франка результати є наступними:

назви скверів

Тобто перевагу дрогобичани надали назві “Студентський”.

Результати вибору назв для скверу між вулицями І. Франка і Лесі Українки:

назви скверів

Тут перевага за назвою “Франкопарк”.

За словами радника міського голови, Олега Дукаса, ці результати будуть запропоновані на розгляд гуманітарної комісії. Згодом, щоб затвердити ці назви, це питання буде винесено на сесію ДМР.

Нагадуємо, що обирали дрогобичани з тих назв, які самі запропонували. Збір варіантів назв тривав протягом двох тижнів та завершився 10 грудня.

https://drohobych-rada.gov.ua/drogobychan-zaproshuyut-vzyaty-uchast-v-opytuvanni-shhodo-vyznachennya-nazv-troh-zelenyh-zon-mista/?fbclid=IwAR2rHdGbtxnetFg9b4OBnMOwFAnkr802A6C1uGgDnIWH4QWmjTb5lwnPFUA

Ще в серпні 2017 за ініціативи ГО “Український молодіжний прорив” стартував проект “Залучення громади до створення концепції розвитку трьох маленьких парків у м. Дрогобичі” на вул. Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка. За цей час за підтримки проекту “Київський діалог” було сформовано концепцію розвитку парків та спільно з Дрогобицькою міською радою і за підтримки мережі магазинів “АртСвітло” проведено конкурс серед архітекторів на кращий проект цих зелених зон. На сьогодні ці сквери (так буде правильно надалі називати ці зелені зони) не мають офіційних назв, тому постала потреба у вирішенні цього питання.

назви скверів

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади. Відбуваються консультації за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка».

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Разом з Дрогобицькою міською радою активісти запрошують дрогобичан висловити свою думку!

Довідка. Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

ВІ «Активна Громада»