англійський футболПівзахисник англійського “Іпсвіча” захотів зробити ремонт у… квартирі фаната

“Я послав це фото футболістові, щоб його розвеселити, але він відписав, що відшкодує мені ремонт квартири. Я був вражений”.

Доволі курйозний випадок стався у другому за силою англійському чемпіонаті – чемпіоншипі. “Іпсвіч” веде боротьбу з “Норвічем”, щоб потрапити у прем’єр-лігу.
У першому матчі плей-оф пі команди зіграли унічию (1:1), але те, що сталося після матчу, обговорює вся Англія. Коли півзахисник “Іпсвіча” Пол Андерсон зрівняв рахунок, вболівальник цієї команди Росс Морган так радів і стрибав біля телевізора, що пробив кулаком гіпсокартонну стелю. Морган сфотографував отвір у стелі й умістив це фото у соцмережі.

“Я послав це фото футболістові, щоб його розвеселити, але він відписав, що відшкодує мені ремонт квартири. Я був вражений такою відповіддю Пола”, – каже уболівальник. Цікаво, що дотепер цей футболіст і вболівальник не були знайомі, але, коли стали знаменитими в Англії, мимоволі потоваришували.

Ось їхнє листування в соцмережі після того, як Морган вивісив фотографію пробитої стелі. “Скажи, скільки буде коштувати ремонт, і я заплачу, друже”, – написав футболіст. “Ти – справжній герой! Я постараюся полагодити це сам. Ти заслуговуєш кожного пенні за цей гол! Ти був чудовий!”, – відповів фанат. “Серйозно, дай мені знати. Це моя вина-)”, — футболіст. “Ти зробив мене знаменитим. Мій телефон не замовкає. Що мені зламати наступного разу, коли ти заб’єш?” – фанат. “Все, що захочеш. Тільки не надто дороге-)”, – футболіст.

Повторний матч за право вийти у прем’єр-лігу між цими командами відбудеться 16 травня, у суботу. І завдяки цьому листуванню вболівальників в “Іпсвіча” істотно побільшало.

Артем ПАСІЧНИЙ