заяви генералівГенерал армії США Роберт Неллер закликав підлеглих готуватися до збройного конфлікту з Росією

Настільки гучну заяву військовий зробив в ході свого візиту на військову базу в Норвегії. “Американську присутність в регіоні буде розширено, може початися “величезна бійка “, – з солдатською прямотою повідомив генерал.

Командувач морської піхоти США генерал Роберт Неллер закликав американських бійців, які дислокуються на військовій базі в Норвегії, бути готовими до можливого збройного конфлікту з Російською Федерацією, повідомляє американський військовий портал Military.

“Я сподіваюся, що помиляюся, але гряде війна. Завдяки своїй присутності тут ви берете участь в боротьбі, інформаційнвй боротьбі, політичній боротьбі “, – сказав Неллер, звертаючись до підлеглих.

Генерал зізнався, що не виключає: морські піхотинці можуть незабаром “змінити прописку”, але при цьому американська присутність в Європі буде розширено, тому що може початися “величезна бійка”. На думку Неллер, Пентагон приділить найпильнішу увагу загрозам, зазначеним в новій стратегії національної безпеки Дональда Трампа – Росії, КНДР, Китаю, Ірану та світовому тероризму.

Він припустив, що Близький Схід поступово перестане бути головним пріоритетом для США. “Швидше за все, основна увага приділяється Тихоокеанському регіону і Росії”, – резюмував військовий.