заяви генералівГенерал армії США Роберт Неллер закликав підлеглих готуватися до збройного конфлікту з Росією

Настільки гучну заяву військовий зробив в ході свого візиту на військову базу в Норвегії. «Американську присутність в регіоні буде розширено, може початися «величезна бійка «, — з солдатською прямотою повідомив генерал.

Командувач морської піхоти США генерал Роберт Неллер закликав американських бійців, які дислокуються на військовій базі в Норвегії, бути готовими до можливого збройного конфлікту з Російською Федерацією, повідомляє американський військовий портал Military.

«Я сподіваюся, що помиляюся, але гряде війна. Завдяки своїй присутності тут ви берете участь в боротьбі, інформаційнвй боротьбі, політичній боротьбі «, — сказав Неллер, звертаючись до підлеглих.

Генерал зізнався, що не виключає: морські піхотинці можуть незабаром «змінити прописку», але при цьому американська присутність в Європі буде розширено, тому що може початися «величезна бійка». На думку Неллер, Пентагон приділить найпильнішу увагу загрозам, зазначеним в новій стратегії національної безпеки Дональда Трампа — Росії, КНДР, Китаю, Ірану та світовому тероризму.

Він припустив, що Близький Схід поступово перестане бути головним пріоритетом для США. «Швидше за все, основна увага приділяється Тихоокеанському регіону і Росії», — резюмував військовий.