зрадник УкраїниЛюди курячого барона «зажерлись настільки, що вже не видно цьму краю»

У 2014 році один з батьків-засновників «ДНР», зрадник з СБУ Олександр Ходаковський запропонував діючому ватажкові «республіки» Захарченко працювати паралельно, допомагаючи один одному.

На своїй сторінці в соцмережі терорист пише, що три роки тому бачив, як з’явився в компанії зі своїм на той момент «старшим товаришем» Ігорем Мельником Захарченко придивлявся до роботи людей Ходаковського, коли ті вже захопили перший штаб. «Потім прийшов один за рекомендацією, щоб я долучив його до справи …: одне було зрозуміло майже «зльоту»: хлопець — НЕ командний гравець і з часом це може призвести до внутрішніх проблем.

Я надав посильну допомогу і запропонував йому працювати паралельно, продовжуючи тісні контакти і потім, допомагаючи йому і отримуючи від нього допомогу «, — пише зрадник. Він заявив, що пізніше йому довелося поступитися владою в окупованому регіоні, так як Мордор зробив ставку на більш керованих. Однак з часом стало зрозуміло, що внутрішні процеси в «ДНР» куратори пустили на самоплив. Результат не змусив себе довго чекати. «Кожен день я отримую перенасичений потік інформації, який говорить, що хлопці зажерлись настільки, що вже не видно краю», — заявив Ходаковський.