турнір з баскетболуТрадиційний, вже десятий по рахунку Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2001-2002 та 2003-2004 років народження «Весна Прикарпаття» тривав з 15 по 17 квітня в спортзалі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського

Цього року до Дрогобича завітали команди-учасниці з таких міст України, як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Біла Церква, Мукачеве, Самбір та власне, господарі турніру – дрогобицькі спортсмени. Змагання, як і раніше, проходили за підтримки Федерації баскетболу Дрогобиччини та його голови Володимира Ямельницького. На відкритті турніру від імені Дрогобицької райдержадміністрації до учасників з вітальним словом звернувся головний спеціаліст структурного підрозділу молоді та спорту Олег Войтечко.

Матчі проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі. В молодшій віковій категорії не було рівних юним спортсменам з Києва, які перемогли всіх своїх суперників зі значною різницею забитих і пропущених м’ячів та по праву завоювали перше місце, другими були баскетболісти з Дрогобича, а третіми — львівська команда.

турнір з баскетболуГоловний приз турніру серед 14-15 річних вибороли господарі турніру, дрогобицькі юні баскетболісти, на другому місті – команда Самбора, а третіми стали спортсмени з Білої Церкви.

Директор дитячо-юнацької спортивної школи імені І. Боберського Іван Файчак, Володимир Ямельницький та Олег Войтечко вручили кращим гравцям кожної команди призи, а капітани команд отримали почесні грамоти та кубки. Надзвичайно приємно, що кращими гравцями турніру стали дрогобичани. Так серед юнаків 2003 р.н номінацію кращий гравець виборов Шумада Володимир, кращий снайпер – Стевчак Олег. Серед юнаків 2001 р.н. кращим гравцем визнано Ямельницького Олега. Окрему відзнаку за особливі досягнення в розвитку спорту від Президента НОК України Сергія Бубки отримав тренер дрогобицької команди Сергій Самойлик.

Під загальні оплески учасників турніру в зал було внесено величезний торт з баскетбольною символікою і кожен спортсмен міг спробувати солодкий приз.

Організатором і генеральним спонсором турніру незмінно виступив голова федерація баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький.