ерефіята в СиріїНайманець з ПВК «Вагнер» який зберіг своє нікчемне життя: «На нас економили, навіть особовий склад ні на чому було перевозити, пересувались пішки і виглядали як бомжі, а ТВ все бреше»

Ерефійські бойовики, яких на війну в Сирії відправляла ПВК «Вагнер» заявили, що їх втрати були б набагато менші, якби найманці мали хороше озброєння. За статистикою в Сирії був знищений кожен десятий ерефієць-найманець.

Терористи з мордору зізналися, що кожна бригада ерефійських бойовиків втратила від 20 до 50 осіб, а таких бригад з недоімперії приїхало дуже багато, передає ДНК, з посиланням на WarJournal,

який пише, що дуже багато в Сирії було «300-х ерефят», більшість з них назавжди залишилися важкими каліками, не потрібними ні Мордору, ні своєму командуванню. «Втрати були б набагато менші, якби постачання угруповання ПВК не було таким ахів, просто-напросто ахо-о-овим. Розбиті броньовики, за три дні втратили п’ять вантажівок, ні на чому було навіть перевозити особовий склад. І втрати від цього високі … і все — встали! » — зізнається ерефійський терорист Сергій і додає, що ще рік тому положення найманців було набагато краще, ніж зараз. Ерефійські терористи скаржаться, що картинка по ТБ пропагандистів взагалі далека від реальності, існуючої в Сирії. І коли зомбакам показують всю «потужність» ерефійського озброєння, яке Путін кинув на боротьбу з «ігіловцямі», як, наприклад, йдуть колони танків, за ними БМП, в повітрі військові вертольоти, то насправді це виглядає зовсім інакше. «Техніки було мало. Наша «армада» пересувалася частиною пішки, а частина — на Камазах і «Уралах». На нас просто економили, і ми несли там великі, просто величезні втрати», — розповів товариш ерефійського бойовика на ім’я Степан.

Вони також повідомили, що у ІГІЛ було досить серйозна зброя, причому у кожного бойовика. А у ПВК «Вагнер» тільки кожен десятий мав нічний приціл. Також ерефійські вояки зізналися, що і їх обмундирування — окрема тема для розмови. Більшість були одягнені в старі «Броники», якими користувалися в колишніх війнах в гарячих точках, де брали участь громадяни недоімперії.